Uitslagen

Overzicht van uitslagen van wedstrijden en het algemeen klassement van de MDC.

Klassering en klassement

Elke wedstrijd wordt gereden over twee runs met tijdwaarneming. De renner met de snelste run is winnaar. Indien meerdere renners hetzelfde resultaat behalen telt de beste totaaltijd over twee runs.

De superklasse is voor de 15 dagsnelsten over alle categorieën die in een aparte slotrun per dag punten scoren om aan het eind van het seizoen de MDC kampioen overall aan te kunnen wijzen!

Puntentelling, zie reglement
Algemeen klassement zie: 2014 – 2019

Uitslag Nijmegen 20 oktober

SUPERFINALE

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 best plts
2 Tristan Botteram Heren 00:43,49 00:43,49 1
69 Joost Wichman Masters 00:44,09 00:44,09 2
4 Daniel Prijkel Masters 00:44,76 00:44,76 3
44 Henry van der Zwaag Heren 00:45,96 00:45,96 4
66 Jeroen van Eck Heren 00:46,04 00:46,04 5
35 Hielke Engeltjes Heren 00:46,07 00:46,07 6
161 Bo van Burgsteden Junioren 00:46,45 00:46,45 7
34 Chris Beemsterboer Heren 00:46,88 00:46,88 8
155 Martijn Steenblok Junioren 00:47,52 00:47,52 9
33 Job Bokmans Heren 00:47,89 00:47,89 10
147 Luuk Cadée Junioren 00:48,03 00:48,03 11
71 Koen Smulders Heren 00:48,21 00:48,21 12
84 Robbert Crommentuyn Masters 00:48,45 00:48,45 13
88 Patrick Smit Masters 00:48,73 00:48,73 14
19 Sieuwe Elferink Heren 00:48,84 00:48,84 15
81 David Deryck Masters 00:48,90 00:48,90 16
27 Chris Kastanje Heren 00:48,92 00:48,92 17
62 Rico Schreiber Heren 00:49,46 00:49,46 18
221 Laura Smulders Dames 00:50,25 00:50,25 19
6 Dies Moelker Junioren 00:51,24 00:51,24 20
67 Marin van der Heide Heren 00:51,82 00:51,82 21
157 Jorrit de Ligt Junioren 00:54,77 00:54,77 22
220 Courtney Abbiss Dames 00:58,34 00:58,34 23
201 Kyra Hendriksen Dames 01:04,56 01:04,56 24
5 Wolter Wolters Heren NF NF NF

JEUGD

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 best plts
228 Charlie Bonnema Jeugd 01:01,95 01:03,68 01:01,95 1
226 Tymo Somsen Jeugd 01:11,75 NF 01:11,75 2

DAMES 13+

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 best plts
221 Laura Smulders Dames 00:52,31 00:50,97 00:50,97 1
220 Courtney Abbiss Dames 01:23,77 00:59,48 00:59,48 2
201 Kyra Hendriksen Dames 01:03,47 01:00,99 01:00,99 3
205 Sylwia Jaszczak Dames 01:06,44 01:03,44 01:03,44 4
218 Agnes Hegger Dames 01:04,75 01:05,52 01:04,75 5
208 Marjolein van Driessche Dames 01:06,27 NF 01:06,27 6
222 Stephanie v Maarschalkerweerd Dames 01:07,67 01:06,30 01:06,30 7
219 Zoë Mulder Dames 01:17,20 01:09,32 01:09,32 8
210 Thirza Beaumont Dames 01:27,47 NF 01:27,47 9

JUNIOREN

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 best plts
6 Dies Moelker Junioren 00:48,63 00:47,74 00:47,74 1
147 Luuk Cadée Junioren 00:49,14 00:48,43 00:48,43 2
161 Bo van Burgsteden Junioren 00:48,74 NF 00:48,74 3
155 Martijn Steenblok Junioren 00:50,37 00:48,86 00:48,86 4
157 Jorrit de Ligt Junioren 00:50,31 00:49,56 00:49,56 5
182 Dante Verkerke Junioren 00:51,70 00:50,71 00:50,71 6
160 Paul Voorting Junioren 00:53,03 00:56,69 00:53,03 7
179 Quinten van Bodegraven Junioren 00:55,15 01:03,45 00:55,15 8
162 Krijn Sanders Junioren 00:56,53 00:55,71 00:55,71 9
166 Hannes Peeters Junioren 00:58,67 00:55,75 00:55,75 10
180 Sylvain Freriks Junioren 00:55,86 NF 00:55,86 11
152 Oliver Maczka Junioren 00:57,44 00:56,51 00:56,51 12
163 Travis Jansen Junioren 00:58,51 00:57,43 00:57,43 13
167 Ruben de Vogel Junioren 01:02,28 00:58,50 00:58,50 14
181 Friso Nienhaus Junioren 01:01,81 00:58,97 00:58,97 15
164 Antonio Chernykh Junioren 01:00,45 00:59,86 00:59,86 16
143 Quinten Somsen Junioren 01:02,01 NF 01:02,01 17
183 Len Knur Junioren 01:03,20 NF 01:03,20 18
153 Luuk Budding Junioren 01:08,14 01:06,45 01:06,45 19

MASTERS

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 Best plts
4 Daniel Prijkel Masters 00:46,71 00:45,86 00:45,86 1
69 Joost Wichman Masters 00:47,76 00:45,96 00:45,96 2
84 Robbert Crommentuyn Masters 00:49,11 00:50,03 00:49,11 3
88 Patrick Smit Masters 00:51,29 00:49,19 00:49,19 4
81 David Deryck Masters 00:50,00 00:49,55 00:49,55 5
96 Jessy Giling Masters 00:50,70 00:50,17 00:50,17 6
85 Henri de Lange Masters 00:50,95 00:50,22 00:50,22 7
90 Juriaan van der Flier Masters 00:53,67 00:50,72 00:50,72 8
92 Szymon Skowronski Masters 00:52,43 00:52,01 00:52,01 9
104 Cas Houtenbos Masters 00:53,26 00:52,23 00:52,23 10
82 Werner Peters Masters 00:52,72 00:52,26 00:52,26 11
83 Christoff van Driessche Masters 00:52,40 NF 00:52,40 12
127 Jeffrey Leijten Masters 00:53,63 00:52,77 00:52,77 13
121 Dennis Houtenbos Masters 00:54,29 00:53,80 00:53,80 14
125 Derk Terbeek Masters 00:54,97 00:54,30 00:54,30 15
139 David Untervoßbeck Masters 00:57,80 00:55,53 00:55,53 16
110 Jorrit van den Berg Masters 00:57,99 00:56,05 00:56,05 17
134 Mark Vogels Masters 00:56,21 00:58,30 00:56,21 18
119 Peter Van Dam Masters 00:57,59 01:07,47 00:57,59 19
133 Mark van den Hurk Masters 00:58,91 NF 00:58,91 20
114 Jan-Willem Hendriksen Masters 00:59,28 01:01,31 00:59,28 21
10 Cyclo Sophia (Sebas) Haaker Masters 01:01,28 01:07,70 01:01,28 22
101 Hamid Lessy Masters 01:03,90 01:01,97 01:01,97 23

HEREN

nr. Deelnemers Cat. Run 1 Run 2 best plts
2 Tristan Botteram Heren 00:48,19 00:43,91 00:43,91 1
35 Hielke Engeltjes Heren 00:48,68 00:47,06 00:47,06 2
34 Chris Beemsterboer Heren 00:48,89 00:47,41 00:47,41 3
44 Henry van der Zwaag Heren 00:50,61 00:47,51 00:47,51 4
66 Jeroen van Eck Heren 00:48,19 00:47,67 00:47,67 5
19 Sieuwe Elferink Heren 00:48,22 00:48,37 00:48,22 6
5 Wolter Wolters Heren 00:50,96 00:48,24 00:48,24 7
71 Koen Smulders Heren 00:50,92 00:48,67 00:48,67 8
67 Marin van der Heide Heren 00:51,98 00:48,78 00:48,78 9
33 Job Bokmans Heren 00:49,99 00:48,91 00:48,91 10
27 Chris Kastanje Heren 00:49,03 00:49,20 00:49,03 11
62 Rico Schreiber Heren 00:50,04 00:49,64 00:49,64 12
72 Yarince Martis Heren 00:49,80 00:56,23 00:49,80 13
8 Ben Flaton Heren 00:52,97 00:50,24 00:50,24 14
64 Eric Vier Heren 00:50,84 NF 00:50,84 15
60 Sam van den Brink Heren 00:55,06 00:52,17 00:52,17 16
7 Bas Bannink Heren 00:54,07 00:52,18 00:52,18 17
68 Finn Canton Heren 00:53,78 00:52,50 00:52,50 18
46 Nico Cobbaert Heren 00:52,97 00:53,45 00:52,97 19
15 Mirko Hendriksen Heren 00:54,04 01:01,99 00:54,04 20
56 Tim van Bentem Heren 00:56,83 00:54,31 00:54,31 21
24 Henk Jan Lammersen Heren 00:56,96 00:54,67 00:54,67 22
11 Enzo Planting Heren 00:56,72 00:57,17 00:56,72 23
41 Stan Neef Heren 01:00,86 00:57,28 00:57,28 24
58 Sven van Vugt Heren 00:59,92 00:58,25 00:58,25 25
47 Filip Cernak Heren 01:01,42 00:58,99 00:58,99 26
39 Mark Wagenaar Heren 00:59,40 00:59,94 00:59,40 27
51 Ceylan Visser Heren 01:03,28 01:02,64 01:02,64 28
13 Duncan Van Hulst Heren 01:03,74 01:09,02 01:03,74 29
23 Sander Koers Heren 01:43,17 01:19,15 01:19,15 30

Groningen 1 september

SUPERCUP

HEREN

MASTERS

JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Wijchen 30 juni

SUPERKLASSE

HEREN

MASTERS


JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Spaarnwoude 14 april

SUPERKLASSE

HEREN

MASTERS


JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Uitslagen 2018

Groningen 10 juni

SUPERKLASSE

HEREN

MASTERS

JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Wijchen 22 april

SUPERKLASSE

HEREN

MASTERS

JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Uitslagen 2017

City Downhill Nijmegen 28 oktober

SUPERKLASSE

HEREN

MASTERS

JUNIOREN

DAMES 13+

JEUGD

Spaarnwoude 8 oktober

JEUGD

DAMES 13+

JUNIOREN

MASTERS

HEREN

SUPERKLASSE

Nuenen 23 september

JEUGD

DAMES 13+

JUNIOREN

MASTERS

HEREN

SUPERKLASSE

Montferland 3 september

JEUGD

DAMES 13+

JUNIOREN

MASTERS

HEREN

SUPERKLASSE

Groningen 18 juni

JEUGD

DAMES 13+

JUNIOREN

MASTERS

HEREN

SUPERKLASSE